Tesla reverzná funkcia privolaná na prepustenie na konci roka

July 1, 2023 0 By evfwr

Tesla Motoristi by mohli mať svoje autá a nákladné autá ich znížiť a potom ísť a zaparkovať sa do konca roka, ak sa podnika termín. Poskytnuté minulé skúsenosti, ktoré nie sú ani zďaleka dané.

Reverzná funkcia Summon je niečo, čo v júli 2020 najprv škádlil generálny riaditeľ Elon Musk.

Noteslaapp.com poznamenáva, že Musk potom uviedol, že funkcia sa objaví v priebehu nasledujúcich štyroch mesiacov – avšak o dva roky neskôr sa ešte musí zhmotniť.

Reverzné predvolanie je opakom múdreho privolania. Zatiaľ čo múdre privolané k vám jazdí z automatického parkovacieho miesta, jednotlivci, ktorí aktivujú reverzné predvolanie, by ich Tesla znížila na mieste, možno najbližšie k vchodu do obchodného centra, a potom objavia automatické parkovacie miesto.

Teraz sa zdá, že Paril Jain, manažér plánovania pohybu autopilota, overil, že sa táto funkcia zobrazí „pred koncom tohto roka“, pričom Musk už uviedol, že už využíva inováciu sám. Fungovalo to dobre, povedal, predtým, ako dodal, že „Vyžadujeme ho, aby sme ho overili vo všetkých typoch počasia, ako napríklad silný dážď, sneh, prach.“

Predchádzajúce správy naznačujú, že reverzné predvolanie umožní ľuďom vystúpiť zo svojich automobilov a nákladných automobilov a potom ich poučiť, aby objavili niekde park, s tromi výbermi; “Najbližšie k vchodu, blízko, návrat vozíka, ako aj koniec automatického parkovania pre tých, ktorí chceli zabrániť tesným oblastiam, ktoré spôsobujú dvere.” Musk tiež overil, že k vydaniu môže dôjsť už v novembri.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné predstavenie blížiacich sa

Ako opraviť zlý odtok batérie iOS 16 [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 na iPhone, ako aj aktualizácia podmienky iPadu

Kompatibilné iOS 16, ako aj podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 skryté funkcie: 100+ úprav

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW, ako aj nastavené na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.