Hackeri v Afrike budujú svoje vlastné lietadlá

October 20, 2022 0 By evfwr

, zatiaľ čo sa snažíte nájsť s konceptom pre vašu ďalšiu prácu, ktorú tento chlap buduje svoj vlastný vrtuľník z akéhokoľvek dielu, ktorého nájde. Je to len jeden z aeronautických hackerov uvedených v príbehu v každodennej pošte. Príbeh článku nás opustí mnohými otázkami, ale sú však dostatočné informácie, aby to stálo za to.

Okrem heli vidieť vyššie, existuje aj niekoľko lietadiel sa vyvíja na Gawk na. Afrika už vytvorila niekoľko extrémne geniálnych hacks, ako je pracovné miesta [William Kamkwamba], ktoré zlepšili svoju infraštruktúru dediny. Získal dostatočné oznámenie zo svojej práce na pôdu štipendium na pokračovanie svojho vzdelávania, ako aj táto šanca bola tiež poskytnutá tvorcom týchto lietadiel.

Najprv sme si mysleli, že táto práca vrtuľníka bola možná od nedostatku regulácie leteckej dopravy v tejto časti sveta. To nie je situácia ako [ONMUS MWANGI] – Kto robí jeho žijúci ako poľnohospodársky, bol zakázaný lietať remeslo regionálnou políciou. Môže existovať ešte jedna šanca, aby letec neskôr v živote. Dostal financovanie na výskumné štúdium údržby lietadiel v zahraničí.

Bohužiaľ sme nemohli objaviť žiadny typ videa tejto veci v akcii. Ak je to neprijateľné, aby ste sa pokúsili dostať svoju opravu z tohto OCTOCOPTER.

[Vďaka Brandon]