Technické ponuky: 30 dolárov z routera Google WiFi Mesh, 6 dolárov Apple Watch Stand, reproduktor Bluetooth 26 dolárov, viac

August 2, 2023 0 By evfwr

Sme späť s ďalšou úžasnou splátkou našich denných technologických ponúk. Áno, je to tak, ešte viac skvelých produktov založených na technológiách, ktoré môžete prehliadať a kúpiť si obsah svojho srdca. Uistite sa, že konáte rýchlo, ak vidíte niečo, čo sa vám páči, pretože tieto ponuky rýchlo lietajú z regálov.

Ak od nás hľadáte odporúčanie, potom sa spoločnosť Ravpower FileHub určite stojí za zváženie za cenu 27 dolárov.

Máme tiež sieťový smerovač siete Google WiFi Mesh za pouhých 100 dolárov, oproti obvyklej cene 129 dolárov. Ďalej je reproduktor Bluetooth s 24-hodinovým prehrávaním a cena iba 26 dolárov. K dispozícii je tiež stánok Apple Watch 6 dolárov, ak hľadáte nákladovo efektívne dokovacie riešenie pre vaše nositeľné nosenie. V neposlednom rade máte šancu chytiť bezplatný digitálny token Xbox vo výške 10 dolárov pri prihlásení sa na 3-mesačné členstvo Xbox Live Gold. Ako vždy, uistite sa, že konáte rýchlo, aby ste si vybrali produkt podľa vášho výberu zo zoznamu, pretože tieto ponuky sú zvyčajne časovo citlivé a podliehajú úrovni akcií. Užite si úspory!

Anker Soundcore Bluetooth reproduktor s 24-hodinovým časom hry (26,99 dolárov, zvyčajne 79,99 dolárov)

Už ste niekedy chceli reproduktor Bluetooth, ktorý prichádza s neuveriteľným 24-hodinovým hráčom na jednom náboji? Táto úžasná ponuka Anker prichádza s estetickým a produktovým dizajnom, ktorý sme videli, ako používajú špičkové spoločnosti, ako napríklad Bose, ale prichádza za zlomok ceny za rovnaký vylepšený zvukový zážitok.

Buy: Anker Soundcore Bluetooth reproduktor s 24-hodinovým hrám od Amazonu: 26,99 dolárov | Pôvodná cena: 80 dolárov

Spoločnosť Google WiFi Mesh Networking Router (99,99 dolárov, zvyčajne 129 dolárov)

Ak sa ocitnete v pozícii vo vašom dome, kde nemôžete získať slušné a seriózne pripojenie Wi -Fi vo všetkých oblastiach, určite musíte získať služby hardvéru spoločnosti Google, aby ste sa dostali tam, kde musíte byť múdri pripojenie. Toto ponuky obsahuje jednu sadu smerovača, ktorú môžete v prípade potreby rozšíriť, čo vám dáva všetko, čo potrebujete na dosiahnutie tohto pripojenia Nirvana Mesh.

Kúpiť: Sieťový smerovač siete Google WiFi Mesh z Amazonu: 99 dolárov | Pôvodná cena: 129 dolárov

Ravpower FileHub (27 dolárov s propagačným kódom, zvyčajne 32,49 dolárov)

Prečo utrácať nejaké peniaze za polovicu produktu, keď môžete minúť malé množstvo peňazí a získať kus súpravy na všetko, čo tancuje? Tento malý kus hardvéru je dodávaný ako čítačka kariet SD 5-1, bezdrôtový pevný disk WiFi Bridge Streamer Streamer pre mobilné zariadenia a dokonca ponúka vstavanú batériu 3 000 mAh na nabíjanie vašich prenosných zariadení na cestách.

Pri pokladni môžete chytiť súbor za 27 dolárov pomocou nasledujúceho propagačného kódu: M9432A8W.

Kúpiť: Ravpower FileHub od Amazonu: 27 dolárov | Pôvodná cena: 32,49 dolárov

Stánok Akley Apple Watch (5,99 dolárov s propagačným kódom, zvyčajne 18,99 dolárov)

Ak potrebujete mimoriadne jednoduchý a funkčný stojan Apple Watch, ktorý nezlomí banku, potom je to pre vás určite ten pravý produkt. Je to veľmi jednoduché a ľahko použiteľné a dokonca umožňuje zmenu hodiniek Apple súčasne.

Stojan môžete chytiť za 6 dolárov pomocou nasledujúceho propagačného kódu pri pokladni: VTS28K8W.

Buy: Aukey Apple Watch Stand z Amazonu: 5,99 dolárov | Pôvodná cena: 18,99 dolárov

Xbox Live 3 mesiace zlaté členstvo – digitálny kód (24,99 dolárov s bezplatným digitálnym tokenom Xbox $ 10)

Doslova nemá zmysel byť vlastníkom Xbox One, ak nemáte prístup k platforme Xbox Live. Tento 3-mesačný digitálny kód vás rýchlo dostane online s prístupom ku všetkému online obsahu, ktorý je dodávaný s hráčmi kompatibilnými s multiplayermi. Je to určite dohoda, ktorú nesmie chýbať. Pri tomto nákupe získate dokonca bezplatne digitálny token Xbox Digital v hodnote 10 dolárov.

Ak chcete využiť token, nezabudnite postupovať podľa pokynov stanovených v popise ponuky Perk na stránke Zoznam.

Buy: Xbox Live 3 -mesačné zlaté členstvo – digitálny kód od Amazonu: 25 dolárov s digitálnym tokenom Xboxu vo výške 10 dolárov

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.