Spoločnosť Google predstavuje nový pixel 7, ako aj 7 pro situácie v niekoľkých farbách

August 12, 2023 0 By evfwr

, ktorý dnes odhalil nový pixel 7, ako aj Pixel 7 Pro Gadgets, ako aj s nimi, tiež sa overuje, že firma má nejaké nejaké Nové situácie, ktoré môžete ponúknuť.

Ponúka sa niekoľko nových situácií, ktoré majú zodpovedajúce farby, vrátane situácií Pixel 7, ktoré fungujú dizajnérskymi dizajnmi.

To znamená, že pre tento prípad získate základnú farbu, avšak s objemom, ako aj s inými tlačidlami zafarbenými inak. Farba sa tiež zhoduje s lištou fotoaparátu na zadnej strane Pixel 7 Pro.

Existuje ešte jedna pozoruhodná modifikácia z predchádzajúceho štýlu situácie Pixel 6. To uľahčí držanie telefónu a menej ostrý na prst.

Všetky nové situácie sú ponúkané v niekoľkých farbách, pričom Pixel 7 Pro sa ponúka v kriede, obsidiáne a Hazel. Tí, ktorí kupujú situáciu pre svoj nový Pixel 7, si môžu vybrať z Chalk, Obsidian, ako aj citrónovej trávy s nákladmi stanovenými na iba 29 dolárov, čo sa pre nás snaží rozumné.

Všetky situácie sú ponúkané na predobjednávku teraz, a s najväčšou pravdepodobnosťou môžete očakávať, že sa objavia približne v rovnakom čase ako samotné telefóny. To znamená, že 13. októbra alebo v tom, čo sa týka.

Ak chcete získať svoju vlastnú situáciu, môžete si objednať priamo od spoločnosti Google dnes.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné predstavenie blížiacich sa

Ako opraviť zlý odtok batérie iOS 16 [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 na iPhone, ako aj aktualizácia podmienky iPadu

Kompatibilné iOS 16, ako aj podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 skryté funkcie: 100+ úprav

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW, ako aj nastavené na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.