Spoločnosť Samsung konečne popisuje, prečo Galaxy Note 7 explodovala

July 11, 2023 0 By evfwr

Samsung konečne vysvetlila dôvod, prečo jej vlajková loď Galaxy Note 7 v roku 2016 pokračovala v explodovaní. Na tlačovej konferencii, ktorá sa dnes konala, juhokórejská spoločnosť zverejnila vyšetrovanie tým, že obviňuje zlú batériu ako skutočnú príčinu problému.

Vyšetrovanie dospelo k záveru, že dve samostatné poruchy v batérii viedli k tomu, že poznámka 7 sa prehrieva a zapálila paľbu. Prvé vydanie bolo v počiatočnej šarži zásielok, v ktorých podvozok note 7 nebol dostatočne veľký na batériu, čo viedlo k jej prehriatiu a zachytávaniu paľby. Druhé vydanie bolo v náhradnej batérii, ktorú spoločnosť Samsung získala od iného dodávateľa pre náhradné jednotky, ale vzhľadom na to, že spoločnosť ponáhľala náhradné jednotky a neprimerane sa rozhodla pre testy, chyba v batérii od iného dodávateľa naznačila, že náhradná poznámka 7 Tiež sa prehrial a tiež zachytil paľbu.

Pre tých, ktorí žili pod skalou, bola teraz nezamestnaná slúchadlo Galaxy Note 7 Ideal pred iPhone 7 a iPhone 7 Plus spoločnosti Apple 7 a koncom roka 2016, aby nadšené recenzie od kritikov aj skorých osvojiteľov. Avšak niekoľko týždňov po jeho uvedení na trh sa začali prvé správy o páchaní zapálenia telefónu na internete.

Tento problém sa zhoršil a rozšíril, že spoločnosť Samsung bola nútená spomenúť na telefón. Po prvom stiahnutí spoločnosť potom ponáhľala „opravu“ a znova začala vydávať náhradnú poznámku 7. Správy o výmenných jednotkách, ktoré čoskoro zapália paľbu, začínajú robiť aj kolá, ktoré sa overili, že je posledným klincom v rakve pre notu 7, keď sa spoločnosť rozhodla vyvolať slúchadlo druhý a naposledy pred jej trvalým prerušením.

Na tlačovej konferencii, ktorá sa konala v nedeľu, spoločnosť Samsung tiež potvrdila, že do tohto dátumu bolo vrátených 96% jednotiek poznámky 7.

Spoločnosť Samsung hovorí, že teraz vyvinula novú 8-bodovú kontrolu bezpečnosti batérie, aby sa ubezpečila, že žiadne budúce zariadenie od spoločnosti nie je ovplyvnené rovnakým problémom ako poznámka 7. Táto tzv. Samsung nižšie:

Spoločnosť Samsung tiež vydala hĺbkovú grafickú ilustráciu, ktorá pomáha opísať, čo sa skutočne pokazilo s jeho telefónom s poznámkou 7. Nižšie nájdete túto ilustráciu.

Tiež by ste sa chceli pozrieť:

Nové vydania IOS 10 Tweak vydania: Antitracker, ICE 9, Taptickeys, viac

Jailbreak iOS 10.2 / 10.2.1 pre iPhone a iPad [najnovšia aktualizácia stavu]

Jailbreak iOS 10 / 10.1.1 na iPhone 7, Plus, 6s, iPad Pro pomocou YALU [Aktualizované]

Pokemon Go ++ 1.23.1 / 0,53.1 Hack vydaný, stiahnuť ho odtiaľto

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.