Super Mario World Jailbreak nevyžaduje žiadny externý hardvér

October 1, 2022 0 By evfwr

[Settchection] vydal Super Mario World Jailbreak, ktorý umožňuje hráčom nainštalovať Hex Editor, potom napísať, nainštalovať a spustiť vlastné hry MODS. Aký je viac Nie sú potrebné žiadne hardvérové ​​hacky.

[Seth] je rýchle povedať, že to všetko neurobilo. Tento mod prišiel vďaka pomoci z [Cooper Harasyn], ktorý objavil uložiť korupciu súboru Coruption Glitch, [Mrchese], ktorý optimalizoval Hex Editor a [P4Plus2] Kto napísal nejaké úžasné mods.

Aj keď nie sú potrebné žiadne spájkovanie a programovanie častí, inštalácia tohto moda si stále vyžaduje dosť hardvéru. Za SNES a kazety budete potrebovať dve multitaps, tri regulátory a svorky na podržanie tlačidiel na regulátoroch. Aj potom postup bude trvať asi hodinu delikátnych gymnastiky na obrazovke. Akonáhle je útek z väzenia nainštalovaný, je udržiavaný v SaveGame C, takže to musíte urobiť len raz.

Čo vám editor HEX umožňuje? Čokoľvek chcete. Stav PowerUp Mario je možné upravovať, jedno miesto pamäte môže byť upravené na dokončenie úrovne kedykoľvek by ste chceli. Nie je to len modifikujúce pamäťové miesta – môžete napísať kód, ktorý beží, ako napríklad [p4plus2’s] Sweet Terekinesis mod, ktorý umožňuje Mario chytiť a pohybovať sa okolo akéhokoľvek nepriateľa na obrazovke.

Je to vždy úžasné vidieť staré videohry hardware, ktorý je hacknutý novým generáciou hackerov. Videli sme podobnú prácu na Super Mario Brothers 3 a originálny Gameboy sa používa na pilot Drone, len aby ste pomenovali pár.

Vďaka za tip [Yorick]!