Heavy Metal Detektory

March 17, 2023 0 By evfwr

Helsinki má silnú podzemnú ťažkú ​​kovovú scénu, takže aký lepší spôsob, ako to ukázať, ako mať poslucháčov doslova odkryté miestne zvuky sami s konvertovanými detektormi kovov, ktoré hrajú, prirodzene, kov? [Steve Maher] vybudoval tieto modifikované detektory a podal ich partiu účastníkov, ktorí išli na prieskumné prechádzky po meste. Skladby z miestnych pásiem sa zmenili, pretože užívateľ sa presunul z jedného skrytého kovového predmetu na druhú, aby vytvoril zážitok z objavovania skrytej zvukovej plochy pozemku.

Pretože v hardvéri neboli žiadne zápisy, kontaktovali sme sami [Steve] sami, a tu je to, čo sme sa naučili. [Luis Alejandro Olarte] pomohol na stavbe, ktorý používa teensy 3.2 s audio štítom na prehrávanie skladieb z karty SD. Pípsy, ktoré vám pomôžu nájsť kovové predmety, sú privádzané do teensy a ovládať hlasitosť výstupného zvuku. Teensia potom slučky cez 45 minútovú skladbu, ktorá je počutá len vtedy, keď sa zistí kov. To umožňuje divákom vytvoriť spojenie medzi kovom, ako aj hudbou.

Video má [Steve Maher] hovorí o koncepte a niektoré prechádzky organizované v rámci projektu ako súčasť živých sleďov.

Myslíme si, že je to skvelý nápad a môže myslieť na iné variácie na tému. Použitie farebných senzorov na prehrávanie skladieb a zvukov, ktoré umožňujú jednotlivcom s farebnou slepotou alebo úplným poškodením očí zažiť odtiene v zvukovom spôsobe? Červená s hlasnou hudbou a neba-modrou s pokojným zvukom chladného vánku. Pridanie trochu haptickej spätnej väzby by mohlo túto myšlienku vziať tak početnými smermi.

Ak by ste radšej diy svoje vlastné, než modifikovať jeden z police, tu je krátky článok o budovaní vlastného detektora kovov.