Reverzná funkcia spoločnosti Tesla, ktorá je naplánovaná na vydanie podľa roku konca

July 4, 2023 0 By evfwr

, vodiči Tesla by mohli mať svoj automobilový autom a potom ísť a zaparkovať sa do konca roka, ak sa spoločnosti podarí zasiahnuť termín. Vzhľadom na minulé skúsenosti to nie je ani zďaleka dané.

Číslo predvotrania je niečo, čo prvýkrát škádlil generálny riaditeľ Elon Musk v júli 2020.

Noteslaapp.com poznamenáva, že Musk potom uviedol, že táto funkcia príde v priebehu nasledujúcich štyroch mesiacov – ale o dva roky neskôr sa ešte musí zhmotniť.

Reverzné predvolanie je opakom inteligentného predvolania. Zatiaľ čo Smart Summon jazdí k vám z parkovacieho miesta vozidla, používatelia, ktorí aktivujú reverzné predvolanie, by ich nechali ich Tesla odložiť na miesto, možno najbližšie k vchodu do obchodného centra, a potom nájdu parkovacie miesto vozidla.

Teraz sa zdá, že Paril Jain, manažér plánovania pohybu Autopilot, potvrdil, že táto funkcia dorazí „pred koncom tohto roka“, keď Musk povedal, že už túto technológiu používa sám. Fungovalo to dobre, povedal, predtým, ako dodal, že „musíme ho potvrdiť za všetkých druhov počasia, ako je silný dážď, sneh, prach.“

Predchádzajúce správy naznačujú, že reverzné predvolanie umožní ľuďom dostať sa zo svojho automobilu a potom ich poučiť, aby našli niekde park, s tromi možnosťami; “Najbližšie k vchodu, v blízkosti návratu vozíka a konca parkoviska vozidla pre tých, ktorí sa radi vyhýbajú tesným škvrnám, ktoré spôsobujú dvere.” Musk tiež potvrdil, že k vydaniu by sa mohlo stať už v novembri.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné spustenie blížiacich sa

Ako opraviť Bad iOS 16 Odtok batérie [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 v aktualizácii stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

skryté funkcie iOS 16: 100+ zmien

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW a nainštalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete nás sledovať na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.