Spoločnosť Microsoft oznamuje Xbox Series X predstaviť dátumový časový rámec

July 10, 2023 0 By evfwr

Microsoft oficiálne odhalil Xbox Series X predstavenie dátumu časového rámca. Tu je to, čo si o tom vyžaduje, aby ste to pochopili.

Dnes videla niekoľko skvelých správ, ako aj niektoré zlé správy vo svete nadchádzajúcej konzoly Microsoft Xbox Series X. Začneme s prvým, s Microsoft teraz potvrdzuje, že Xbox Series X predstaví v určitom okamihu v novembri 2020.

Doteraz jediný časový rámec, ktorý sme dostali, bol pomerne vágny „sviatok 2020“, takže pochopenie, ktorý mesiac budeme upustiť od početných dolárov, je trochu ľahšie plánovanie rozpočtu. Očakávame, že to bude drahý trochu žobrák, ale až kým nám Microsoft nepovie presne presne to, koľko budeme náklady, ktoré príde v novembri.

Teraz zlé správy. V dnešnom publikácii blogu sa overilo, že predstavenie titulu Halo Infinite už nie je. Nezistí sa spolu s konzolou, ako aj namiesto toho bude musieť počkať, kým budúci rok budúci rok. Spoločnosť Microsoft uvádza, že sa chce ubezpečiť, že by mohla prísť s niečím, čo vyhovuje jeho „vízii: čo sa pre nás javí, že to ešte nebolo veľmi skvelé.

„Rozhodnutie o presunutí nášho prepustenia je výsledkom niekoľkých faktorov, ktoré prispeli k výzvam na pokrok, vrátane nepretržitých účinkov súvisiacich s ťukami, ktoré nás tento rok ovplyvňujú. Chcem oceniť náročnú prácu od nášho tímu na 343 odvetviach, ktoré sa odhodlali venovať sa fantastickej hre, ako aj objavovať riešenia problémov s rozvojom. Nie je však udržateľný pre blaho nášho tímu alebo všeobecný úspech hry, aby ju dodal tento sviatok. “

Vždy je oveľa lepšie oddialiť predstavenie, než ho vytlačiť skôr, ako bude pripravené, takže sme úplne za týmto krokom. Nie je však možné odmietnuť, že Xbox Series X predstavuje len tak trochu obrovskú vzrušujúcu.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnite si iOS 14 Beta 1 IPSW odkazy, ako aj nastavené na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, Plus, 6s, iPad, iPod [Tutorial]

iOS 14 beta 4 Stiahnite si dátum vydania:

Stiahnutie: iOS 14 Beta 4 IPSW Odkazy, iPados 14 Beta 4 Vydané

iOS 14 Beta 4 OTA Profil Data Stiahnutie vydaných bez účtu dev, tu je presne to, ako ich získať

Jailbreak iOS 13.6 Využíva Checkra1n, tu je presne to, ako [Video Toutoriál]

Jailbreak iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, viac využívanie UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stiahnutie: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizácia OTA vydaná pre iPhone aj iPad

Útek z iOS 13.5 bez počítača, tu je ako

Apple Watch EKG App Hack: Povoliť nás mimo nás v nepodporovanej krajine v sérii 5 a 4 bez väzenia

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.