DIY stôl píl rezy čokoľvek, necháva žiadnu miestnosť pre chyby

September 5, 2022 0 By evfwr

Študenti v Bastli Lab na švajčiarskom federálnom ústave technológie Zürich bol zaseknutý pomocou nedostatočných a nespoľahlivých píl. Píly sa zvyčajne uviazli pri rezaní PCB a boli všeobecne ťahom na použitie. Keď člen skupiny [Mario Mauerer] narazil na veľký a silný bezkartý motor v jeho suteréne, rozhodol sa, že je čas aktualizovať laboratórne nástroje.

Spolu s kolegami študentom [Lukas Schrittwieser] vybudoval testovacie plošiny, aby zistil, aký silný motor bol naozaj, a spokojný s výsledkami, pár sa vybudovať na vybudovanie vlastnej stolovej píly. Kryt bol veľmi zabalený, ponechal si pár na zdroj napájania. Namiesto nákupu jedného, ​​vybudovali 700W monštrum prepínanie PSU na napájanie píly.

Ako môžete vidieť vo videu pod pílou žuť cez väčšinu vecí s najväčšou ľahkosťou, ale študenti pridali “BOOST BUTTY” na pílu, len v prípade, že to potrebujú, aby ju spustila na plnej náklonnosti.

Aj keď nemôžeme presne prehliadnuť chýbajúca ochrana prsta a očí v ich demonštrácii, vyzerá ako úžasný malý nástroj na to.