BUDOVANIE BEZPODNÝCH MOTOROVÝCH MOTOROV

April 1, 2023 0 By evfwr

Brushless Motors, ako aj metóda, v ktorej sú riadené, môže byť trochu zájmom pre tých, ktorí začínajú v zábavnej elektronike. [Andrew] z špiážneho veril, že by bolo praktické, že by to bolo praktické dať dohromady rýchly tutoriál, ktorý presne ukazuje, ako vyvinul jednoduchý bezkartáčový motorový regulátor v čase denného času. Konštruuje bez ohľadu na protokoard z prvkov, ktoré získal v RadioShack, aby preukázal jednoduchosť sourcingových častí, ako aj budovanie bezkardujúceho vodiča motora.

Kým on preskočí väčšinu teórie za bezkerupkovým motorom, sa dotýka sám o signalizácii týchto motorov potrebujú pohybu navyše k presne, ako sa určí nastavenie motora. Konkrétne sa rozširuje na presne tak, ako môžu byť použité polovičné mosty na vytvorenie signalizácie sínusovej vlny potrebnej jedným vstupom motora, okrem toho, ako sa tri z nich môže integrovať do pohonu bezkarného motora.

Publikovanie je prvým v sérii príspevkov o bruslíkových motoroch, takže by sme mali vidieť niektoré príklady kódov, ako aj niektoré praktické aplikácie v blízkej budúcnosti.