3 Úplne bezplatné hudobné aplikácie, ktoré by ste mali určite vyskúšať

July 19, 2023 0 By evfwr

Obchod Google Play nemá nedostatok aplikácií. V skutočnosti, ak pôjdete podľa čísel, je to rovnako dobre. Znamená to, že idem tak dobre, ako aj hľadať konkrétny typ aplikácie, ako aj to, ako dostanete neobmedzený zoznam, a počítať na mne, nie každý, ako aj každý z nich je skvelá aplikácia. Každopádne to skutočne naznačujem, že má niečo pre každého – od nástrojov efektívnosti až po aplikácie na prispôsobenie, od hudobných aplikácií po videoprehrávač. Existuje aplikácia pre všetko. Vedením toho, práve tu sú 3 úplne bezplatné hudobné aplikácie, ktoré by ste mali určite vyskúšať.

Zeus Music Strobe Light

Svetlé svetlo je gadget, ktorý sa používa na vytváranie bežných zábleskov svetiel. Zeus Music Strobe Light je jedným z druhov, pretože váš smartphone premieňa na bleskové svetlo, ktoré počúva hudbu, ktorá sa hrá okolo vás, ako aj záblesky podľa rytmov.

Jednotlivé rozhranie je pomerne jednoduché, pretože všetky funkcie sú usporiadané na jednej obrazovke. Má 3 samostatné režimy:

Režim CLAP: Zapnite alebo vypnite baterku cez tlieskanie.

Hudobný režim (Strobe Light Effect): Vypnite tento režim a prezerajte si zapnite baterku a baterku vypnite podľa hudby. Tento režim je v súlade s konzistentným tempom, aby ste sa uistili, že môžete úplne potešiť svoju hudbu. Využite tento režim na funkciu svetla búrky. Môžete upraviť oneskorenie, vďaka čomu rýchlejšie alebo pomalšie bleskové svetlo.

Režim Beat (Strobe Light Effect): Podobne ako v hudobnom režime, režim Beat zapína vašu baterku, ako aj vypnuté podľa hudby, s výnimkou toho, že využíva matematický výpočet, ktorý sa pokúša určiť perkusie v hudbe. Poskytuje vám oveľa viac spravovania hudobného režimu. Tento režim je experimentálny a využíva nekonzistentné tempo, vďaka čomu je všestranný.

[googleplay url = ””/]
Editor hviezdnej hudby

Ak sú štítky alebo metadáta vašich údajov MP3 nevhodné, potom je táto aplikácia pre vás. Editor Star Music Label Editor umožňuje určiť obaly albumov pre piesne, prispôsobiť alebo vložiť texty, ako aj upraviť štítky ako melódie, interpret, album, rok, žáner atď. Podporuje priečinky, album, ako aj zoznam umelcov melódie na úpravu, alebo ich môžete len prezerať v aplikácii. V prípade obalov albumov si môžete vybrať jeden z regionálneho úložiska alebo z webu. Ak neobjavíte žiadne alebo len pre pohodlie, má tiež funkciu prehliadania automobilov, ktorá okamžite chytí umenie albumu (od Last.fm, myslím), ak majú údaje MP3 vhodné značky.

[googleplay url = ””/]
TrackId – rozpoznávanie hudby

TrackId, spoločnosť Sony Mobile Communications, je aplikácia na rozpoznávanie hudby, podobne ako Shazam alebo Soundhound, je však trochu zefektívnená. Môže vyhodnotiť a povedať, ktorá melódia sa okolo vás hrá v priebehu niekoľkých sekúnd. Má čisté a ľahké používateľské rozhranie a podporuje oveľa viac ako 60 jazykov.

TrackId tiež poskytuje funkcie, ako je napríklad kontrolka biografie umelcov, prezeranie hudobných videí, videnie, kto je na vrchole grafov TrackId ™, ako aj ďalšie. Po uznaní môžete získať úplne zadarmo ukážku piesne. Ak ho však prepojíte k svojmu účtu Spotify, môžete si vypočuť hudbu v celej dĺžke a pridať ju do svojho zoznamu skladieb Spotify, stiahnuť alebo si ho zobraziť na YouTube.

[googleplay url = ””/]