Apple iPad / Mac 30. októbra Akcia Začiatok času vo vašom regióne

July 2, 2023 0 By evfwr

Sme teraz menej ako deň od podujatia Apple 30. októbra, čo je udalosť, ktorá by mala priniesť nové Mac a nové iPady za mimoriadne najmenej , rovnako ako to, ako sa nakoniec stala normou, že Apple bude vysielať celú vec naživo.

Udalosť si môžete pozrieť takmer na čokoľvek, vrátane Apple TV, ako aj na akomkoľvek type zariadenia postaveného z Apple, a nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo s nami spoločnosť Apple zdieľa, keď sa generálny riaditeľ Tim Cook dostane na pódium. Samotná udalosť sa umiestni v Brooklyne v New Yorku o 10:00 EDT.

Očakávania toho, čo sa odhalí, sa v posledných dňoch rozrástli, ako aj vďaka únikom, analytikom a ľuďom, ktorí kopajú pomocou iOS 12.1 beta, máme relatívne skvelý koncept, čo môžeme očakávať, prinajmenšom s ohľadom na iPad Pro. Nový štýl bez akýchkoľvek tlačidiel domu, ako aj zahrnutie obchodu s ID je na kartách, okrem novej ceruzky Apple, ktorá sa viaže s portom USB-C, ktoré budú mať nové tablety. Či už to znamená smrť blesku, ešte nevieme, ale zajtra sa môže objaviť začiatok posunu iOS na najnovší štandard USB. Môžeme len dúfať!

Keď sa to týka MAC, veci sú menej jasné. Nové notebooky s nízkym koncom sa uvádza, že sú vo vzduchu, ak odpustíte slovnú hračku, hoci nechápeme, či uvidíme, že MacBook Air vymení alebo len osviežuje. Pravdepodobne najzaujímavejšou koncepciou je odporúčanie, že uvidíme nové a aktualizované Mac Mini, čo sa nestalo už viac ako štyri roky. Sme potenciálne oveľa viac nadšení z toho, ako sme novými aktualizáciami iPad Pro, ale v tomto bode si vezmeme čokoľvek.

Ak sa chystáte pozrieť na seba, uvedomte si, že premiestnenie udalosti do New Yorku znamená iný čas na začiatku v porovnaní s mnohými udalosťami spoločnosti Apple, ktoré sa nachádzajú v Kalifornii.

Ak sa pozeráte na EDT, potom ste nastavení, inak nezabudnite skontrolovať náš stôl so všetkými časmi začiatku pre mnohé mestá po celom svete. Skontrolujte to a potom ho znova skontrolujte, aby ste zabránili pripojeniu sa k prúdu v nesprávnom čase. Nikto nechce zajtra vynechať zábavu.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Kodi 18 Beta 4 Apk Android na stiahnutie, aplikácia pre iOS, tu je to, čo je nové

Zníženie z iOS 12.0.1 na iOS 12.0, už nie je možné, pretože spoločnosť Apple prestane podpisovať firmvér

Stiahnutie: iOS 12.1 Beta 5 odkazy IPSW, ako aj OTA, Watchos 5.1, TVOS 12.1 Vydané

Útek IOS 11.4.1 Aktualizácia: Ian pivo uvoľňuje svoje vykorisťovania

Ako znížiť iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Stiahnutie: iOS 12.0.1 Odkazy IPSW, aktualizácia OTA pre iPhone, ako aj vydané iPad

Jailbreak iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu]

IOS 12.1 Group FaceTime Compatibility: Podporí ju váš gadget?

Nové rozhodnutie DMCA spôsobuje, že odomknutie legálne pre nové smartfóny, hlasové asistenti, viac

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páčiť naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a na webe.